Szkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie
sp3.zambrow.org


 
Gala Wolontariatu
16.12.2019 r., godz. 07.00

13 grudnia bieżącego roku wolontariusze wraz z opiekunami Szkolnego Klubu Wolontariatu działającego w naszej szkole kolejny razy uczestniczyli w obchodach Międzynarodowego Dnia Wolontariatu.

Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego zaśpiewania „Tolerancji” Stanisława Soyki wprawiając tym samym wszystkich uczestników w niesamowity i pozytywny nastrój. Obecne kluby i koła wolontariackie zaprezentowały swoją działalność z ubiegłego roku. Film przedstawiający liczne akcje naszego klubu został nagrodzony gromkimi brawami i uśmiechami. Wszyscy obecni wolontariusze jak też opiekunowie otrzymali w podziękowaniu za szerzenie idei wolontariatu piękny kubek oraz dyplom. Zambrowska Gala Wolontariatu jest wspaniałą okazją do integracji młodzieży, wymiany pomysłami, a nawet do nawiązania współpracy z innymi szkołami i klubami.

Wolontariusze i opiekunowie SKW składają ogromne podziękowania dla Pana Tadeusza Krassowskiego, który poświęcił nam swój cenny czas i uchwycił naszą działalność okiem kamery.

Tekst i foto PR, publ. GZ



© Projekt i wykonanie: Grzegorz Zawistowski, 1998-2005 r.