Szkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie
sp3.zambrow.org


 
II edycja The Voice of Trójka rozstrzygnięta
09.02.2016 r., godz. 18.05

W czasie minionych ferii zimowych odbyły się kolejne etapy szkolnego konkursu wokalnego The Voice of Trójka. W drugim etapie uczestnicy wykonywali dowolny, wybrany przez siebie utwór polski lub obcojęzyczny. Wykonawcy przygotowali się solidnie do występu, jednak nie wszyscy mogli zdobyć awans do wielkiego finału. Jurorzy oceniali wykonania, przyznając punkty, co pozwoliło wyłonić finałową siódemkę. Znaleźli się w niej: Paulina Modzelewska IV A, Maria Mierzejewska III B, Natalia Falkowska VI A, Oliwia Skawska II A, Nikola Kotowska III B, Damian Głębocki III A, Aleksandra Łuniewska III B.

Ostatni, finałowy etap, nie należał do najłatwiejszych. Jego uczestnicy mieli ułożyć słowa piosenki o tematyce sportowej do wybranej przez siebie melodii. Wykonawców nie opuszczała trema, jednak wszyscy stanęli na wysokości zadania i zaśpiewali przygotowane teksty.

Po długich naradach, sprawdzaniu zgodności tekstów z linią melodyczną, wybrano zwycięzcę. W tym roku statuetka trafiła do uczennicy klasy III B Nikoli Kotowskiej.

Gratulujemy talentu i życzymy Nikoli kolejnych sukcesów wokalnych.

Tekst i foto EB, publ. GZ© Projekt i wykonanie: Grzegorz Zawistowski, 1998-2005 r.