Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
TANMUZ w Trójce
24.09.2014 r., godz. 07.55

2014 IX 23 - pokaz taneczny /Fot. E. BileckaWe wtorek w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli Centrum Tańca Tan Muz i Dobrych Manier. Po raz kolejny zapraszali uczniów do udziału w zajęciach tanecznych połączonych z nauką właściwego zachowania w różnych sytuacjach.

Podczas pokazu młodsi i starsi uczniowie mieli okazję pobawić się przy muzyce, a nawet poznać proste układy choreograficzne. Specjalnym gościem pokazu był znany dobrze dzieciom bohater filmowy - Król Julian z kreskówki „Madagaskar”, który zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy. Było zabawnie, tanecznie i wesoło.

tekst EB, foto EB, publ. GZ

 
 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Laboratoria Przyszłości
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.