Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Zawody pływackie w ramach Dni Zambrowa
12.06.2017 r., godz. 17.00

2017 VI 11 - Zawody pływackie w ramach Dni Zambrowa /Fot. Portal Zambrow.orgW niedzielę, 11 czerwca na Pływalni Miejskiej Delfin w Zambrowie nasza szkoła organizowała zawody pływackie. Rywalizacja została podzielona na dwie kilka kategorii wiekowych: szkoły podstawowe uczniowie klas I-II, III-IV i V-VI oraz gimnazja.

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale oraz nagrody rzeczowe.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

:: Dziewczęta
Klasy I-II:
styl dowolny
1. Małgorzata Milewska (SP4) - 28,50
2. Anna Wądołowska - 29,66
3. Barbara Oleksiak - 30,15

Klasy III –IV:
Styl dowolny, 50 m
1. Julia Wieczorek (SP4) – 45,83
2. Gabriela Kulesza (SP4) – 46,70
3. Dominika Dmochowska (SP4) – 51,53

Styl klasyczny, 50m
1. Julia Płońska (SP5) – 56,84
2. Maja Wądołowska (SP4) – 1:01,70
3. Gabriela Kulesza (SP4) – 1:05,65

Styl grzbietowy, 50m
1. Dominika Dmochowska (SP4) – 56,37
2. Maja Wądołowska (SP4) – 59,28
3. Daria Walczuk (SP3) – 1:04,97

Styl motylkowy, 50 m
1. Julia Wieczorek (SP4) – 54,87
2. Gabriela Kulesza (SP4) – 1:07,02
3. Dominika Dmochowska (SP4) – 1:29,51

Klasy V –VI:
Styl dowolny, 50m
1. Alicja Babis (SP5) – 37,35
2. Maria Gałązka (SP5) – 41,58
3. Natalia Miras (SP4) – 44,68

Styl klasyczny, 50m
1. Lidia Czajkowska (SP4) – 49,37
2. Alicja Gosiewska (SP4) – 49,33
3. Zofia Milewska (SP4) – 51,16

Styl grzbietowy, 50 m
1. Julia Zakrzewska (SP5) – 46,00
2. Maria Gałązka (SP5) – 46,14
3. Natalia Miros SP4 – 46,91

Styl motylkowy, 50 m
1. Alicja Gosiewska (SP4) – 51,43
2. Julia Zakrzewska (SP5) – 54:96
3. Zofia Milewska (SP4) – 1:06,28

:: Chłopcy
Klasy I-II:
Styl dowolny, 25m
1. Paweł Sochacki (SP5) - 21,38
2. Piotr Majchrzak (SP5) - 25,00
3. Aleksander Sierzputowski (SP5) - 27,16

Klasy III- IV:
Styl dowolny, 50 m
1. Łukasz Michalak (SP5) – 40,91
2. Arkadiusz Konarzewski (SP5) – 41,13
3. Ignacy Balkiewicz (SP3) – 41,97

Styl klasyczny, 50m
1. Łukasz Michalak (SP5) – 51,03
2. Oskar Modzelewski (SP4) – 1:00,97
3. Michał Kumór (SP4) – 1:01:92

Styl motylkowy, 50m
1. Łukasz Michalak (SP5) – 50,17
2. Arkadiusz Konarzewski (SP5) – 51,13
3. Ignacy Balkiewicz (SP3) – 52,07

Styl grzbietowy, 50 m
1. Ignacy Balkiewicz (SP3) – 46,18
2. Aleksander Gregorek (SP5) – 48,46
3. Davide Bilski (SP3) – 52,65

Klasy V-VI
Styl dowolny, 50m
1. Igor Najda (SP5) – 35,62
2. Kacper Potęga (SP3) – 40,72
3. Kacper Sierzputowski (SP5) – 41,35

Styl klasyczny, 50m
1. Igor Najda (SP3) – 46,06
2. Marcin Pisański (SP5) – 57,97
3. Mateusz Pisański (SP5) – 1:04,47

Styl grzbietowy, 50m
1. Kacper Potęga (SP3) – 43,71
2. Szymon Świerżewski (SP4) – 49,42
3. Kacper Sierzputowski (SP5) – 50,82

Styl motylkowy, 50m
1. Igor Najda (SP3) – 42,82
2. Szymon Świerżewski (SP4) – 57,85

Gimnazjum
:: Dziewczęta

Styl dowolny, 50m
1. Julia Gałązka (ZSO) – 32,88
2. Aleksandra Godlewska (ZSO) – 34,96
3. Natalia Glińska (MG1) – 37,70

Styl klasyczny, 50 m
1. Julia Gałązka (ZSO) – 42,29
2. Aleksandra Nowowiejska (MG1) – 47,71
3. Wiktoria Woroszyło (ZSO) – 55,87

Styl grzbietowy, 50 m
1. Julia Gałązka (ZSO) – 35,37
2. Natalia Glińska (MG1) – 44,31
3. Wiktoria Woroszyło (ZSO) – 50,02

Styl motylkowy, 50 m
1. Aleksandra Godlewska (ZSO) – 42,79
2. Aleksandra Nowowiejska (MG1) – 49,40
3. Dominika Boguszewska (MG1) – 58,18

:: Chłopcy:
Styl dowolny, 50 m
1. Wiktor Iwanowski (MG1) – 31,26
2. Paweł Bączyk (Szumowo) – 32,84
3. Michał Boguszewski (MG1) – 35,81

Styl klasyczny, 50 m
1. Paweł Bączyk (Szumowo) – 45,26
2. Mateusz Murawski (MG1) – 46,07
3. Paweł Kozłowski (ZSO) – 47,31

Styl grzbietowy, 50 m
1. Bartłomiej Oleksiak (ZSO) – 44,00
2. Jakub Okuła (ZSO) – 44,90
3. Michał Boguszewski (MG1) – 48,51

Styl motylkowy, 50 m
1. Wiktor Iwanowski (MG1) – 41:08
2. Mateusz Murawski (MG1) – 43,45
3. Michał Boguszewski (MG1) – 54,88

Tekst i publ. GZ, foto Portal Zambrow.org i organizatorzy

 
 

 
Galeria zdjęć:
2017 VI 11 - Zawody pływackie w ramach Dni Zambrowa /Fot. Portal Zambrow.org 2017 VI 11 - Zawody pływackie w ramach Dni Zambrowa /Fot. Portal Zambrow.org 2017 VI 11 - Zawody pływackie w ramach Dni Zambrowa /Fot. Portal Zambrow.org 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.