Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Wszystkie dzieci nasze są
14.06.2017 r., godz. 08.42

2017 VI 13 - spotkanie klas integracyjnych w SP4 /Fot. P. Reinke i B. KarwowskaPod takim hasłem w dniu 13 czerwca 2017 r. w Szkole Podstawowej Nr 4 odbyło się spotkanie klas integracyjnych. W gościnnej „Czwórce” zjawili się uczniowie z SP 5, SP 3 i SOSW w Długoborzu.

Wspólną zabawę rozpoczęła prezentacja klas. Nasza klasa III c przywitała się okrzykiem, który wymyślili sami uczniowie. Kolejnym niezwykle dynamicznym punktem wspólnej zabawy były tańce w rytmie piosenki Majki Jeżowskiej „Wszystkie dzieci nasze są”. Nieco później uczestnicy mogli odpocząć podczas wykonywania pracy plastycznej polegającej na ozdabianiu sylwetek dzieci wyciętych z papieru.

Na zakończenie integracyjnej zabawy odbyły się proste konkurencje sportowe oraz wspólny poczęstunek. Uczniowie klasy III c wrócili ze spotkania pełni wrażeń i nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że następne takie spotkanie odbędzie się za rok.

Tekst i foto BK i PR, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2017 VI 13 - spotkanie klas integracyjnych w SP4 /Fot. P. Reinke i B. Karwowska 2017 VI 13 - spotkanie klas integracyjnych w SP4 /Fot. P. Reinke i B. Karwowska 2017 VI 13 - spotkanie klas integracyjnych w SP4 /Fot. P. Reinke i B. Karwowska 
2017 VI 13 - spotkanie klas integracyjnych w SP4 /Fot. P. Reinke i B. Karwowska 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.