Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Święto Kropki w SP3
18.09.2017 r., godz. 17.27

2017 IX 15 - Święto Kropki w SP3 /Fot. R. Marciniak15 września 2017 r. uczniowie klasy III A obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki. Tego dnia wszyscy przyszli w ubraniach w kropki i obdarowali uśmiechniętymi kropkami koleżanki i kolegów z innych klas.

Uczniowie wysłuchali opowiadania P. H. Reynoldsa pt. „Kropka”, opisującego historię dziewczynki o imieniu Vashti, która nie wierzyła w swoje możliwości. Historia ta uświadomiła trzecioklasistom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności. W wielkich kropkach uczniowie rysowali swoje mocne strony, a następnie opowiadali o nich.

Dzieci nauczyły się śpiewać „Piosenkę Kropki”, a na zajęciach matematyki grały w gry matematyczne z kropkowaną planszą - „Kto więcej?”.

Tego dnia dostrzegły kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie zwracał uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu.

Tekst i foto RM, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2017 IX 15 - Święto Kropki w SP3 /Fot. R. Marciniak 2017 IX 15 - Święto Kropki w SP3 /Fot. R. Marciniak 2017 IX 15 - Święto Kropki w SP3 /Fot. R. Marciniak 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.