Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Akcja wolontariacka Paczka dla Bohatera
18.12.2017 r., godz. 19.00

2017 XII - Akcja wolontariacka Paczka dla Bohatera /Fot. G. ZawistowskiW listopadzie i grudniu cała społeczność szkoły włączyła się w akcję wolontariacką "Paczka dla Bohatera".

Uczniowie w swoich klasach zbierali produkty spożywcze o długim terminie przydatności, jak mąka, cukier, makaron, ryż itp. Dzieci do klas przynosiły również produkty chemiczne niezbędne w każdym domu.

12 grudnia uczniowie klasy VII B zebrali zgromadzone w różnych klasach produkty i złożyli w tymczasowym magazynie. Następnie wolontariusze z naszej szkoły pod opieką nauczycieli roznosili przygotowane z tych produktów paczki do bohaterów.

Paczka dla bohatera to akcja charytatywna skierowana do wszystkich ludzi walczących o wolną Polskę - żołnierzy Września 39, wszystkich frontów walczących na Zachodzie jak i na Wschodzie, organizacji bojowych min. AK, NSZ, WIN , podziemia niepodległościowego po zakończeniu wojny oraz osób represjonowanych przez ustrój komunistyczny.

Tekst, foto i publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2017 XII - Akcja wolontariacka Paczka dla Bohatera /Fot. G. Zawistowski 2017 XII - Akcja wolontariacka Paczka dla Bohatera /Fot. G. Zawistowski 2017 XII - Akcja wolontariacka Paczka dla Bohatera /Fot. G. Zawistowski 
2017 XII - Akcja wolontariacka Paczka dla Bohatera /Fot. G. Zawistowski 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.