Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Woda to życie
19.04.2018 r., godz. 09.35

2018 IV 17 - zajęcia przyrodnicze WODA TO ŻYCIE w klasach I /Fot. P. ReinkeTo, jak ważna jest woda wiedzą wszyscy dorośli, ale czy na pewno dzieci? Uczniowie klas pierwszych przekonali się o tym na zajęciach przyrodniczych, podczas których mieli okazję obejrzeć bajki i filmy edukacyjne uświadamiające jak ważna jest woda dla ludzi, zwierząt i roślin.

Dzieci przekonały się o potrzebie oszczędzania każdej kropelki oraz dowiedziały się kilku ciekawostek na temat wody poprzez rozwiązywanie różnych zagadek, oraz przeprowadzeniu samodzielnie prostych eksperymentów.

Wszyscy świetnie poradzili sobie z doświadczeniami, które były bardzo ekscytującym wydarzeniem dla najmłodszych uczniów. Pierwszaki znakomicie wyciągnęły wnioski z zajęć głośno powtarzając hasło przewodnie: " Woda to życie!!!".

Tekst i foto PR, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2018 IV 17 - zajęcia przyrodnicze WODA TO ŻYCIE w klasach I /Fot. P. Reinke 2018 IV 17 - zajęcia przyrodnicze WODA TO ŻYCIE w klasach I /Fot. P. Reinke 2018 IV 17 - zajęcia przyrodnicze WODA TO ŻYCIE w klasach I /Fot. P. Reinke 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.