Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Sukces uczennicy Trójki
23.04.2018 r., godz. 11.35

2018 IV 22 - VII Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku /Fot. K. PowichrowskaZakończone w niedzielę, 22 kwietnia b.r. VII Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku, okazały się dla uczennicy naszej szkoły niezwykle owocne. Dorota Cierpisz z klasy VI a została laureatką prestiżowego wojewódzkiego konkursu plastycznego na plakat promujący czytanie pod hasłem „Czytanie jest the best!”.

Organizatorzy przedsięwzięcia: Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich, Fundacja Sąsiedzi oraz Szkoła Podstawowa nr 43 w Białymstoku zaprosili do udziału uczniów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych. Ocenionych w konkursie zostało ponad dwieście prac.

Rozdanie nagród laureatom oraz wyróżnionym odbyło się pierwszego dnia Targów Książki w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Profesjonalne jury, złożone z pracowników białostockiej Galerii Śleńdzinskich, wręczyło nagrody książkowe.

Warto dodać, że zwycięska praca wyeksponowana została w Operze i Filharmonii Podlaskiej w czasie Targów, a po ich zakończeniu – w Książnicy Podlaskiej.

Gwiazdą uroczystej gali podsumowującej konkurs był pisarz, autor książek dla dzieci i młodzieży - Grzegorz Kasdepke, z którym Dorota miała możliwość porozmawiania o swoich planach na przyszłość.

Gratulujemy uczennicy Trójki i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst i foto KP, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2018 IV 22 - VII Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku /Fot. K. Powichrowska 2018 IV 22 - VII Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku /Fot. K. Powichrowska 2018 IV 22 - VII Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku /Fot. K. Powichrowska 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.