Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
XI Orkan Cup
28.05.2018 r., godz. 10.43

2018 V 25 - 27 - XI Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.orgW miniony weekend (25 - 27 maja) na dwóch halach sportowych: SP4 i MG1; rozgrywany był XI Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup. Wzięły w nim udział 15 drużyn dziewcząt z Polski i Białorusi. Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy Orkan funkcjonujący przy naszej szkole.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Jedynka Nidzica (trener Joanna Zielińska)
II miejsce - Bat Kartuzy (trenerzy: Karolina Bykowska i Monika Tomaczkowska)
III miejsce - UKS Orkan Zambrów (trener Leszek Chodkiewicz)
IV miejsce - Sokół Działdowo (trener: Mariusz Pietrzak)
V miejsce - MUKS 63 Bydgoszcz (trener Bartosz Lubojemski)
VI miejsce - SKS 12 Warszawa (trener Łukasz Domański)
VII miejsce - Nenufar Ełk (trener Małgorzata Kierklo)
VIII miejsce - Stoczek 45 Białystok (trener Elżbieta Kosińska)
IX miejsce - Trójka Nidzica (trener Beata Wasilewska)
X miejsce - Iskra Konstantynów (trener Dariusz Domitrz)
XI miejsce - Top Spin Olsztynek (trener: Ireneusz Waloszek)
XII miejsce - Sdyshor 7 Grodno, Białoruś (trener Galina Wachruszewa)
XIII miejsce - MUKS Suprivas Bydgoszcz I (trener Rafał Bejtka)
XIV miejsce - Tęcza Ostrołęka (trener Tadeusz Nalewajk)
XV miejsce - MUKS Suprivas Bydgoszcz II (trener Rafał Bejtka)

Najlepsza piątka turnieju:
1. Amelia Giszterowicz (UKS Orkan Zambrów)
2. Weronika Anolik (Bat Kartuzy)
3. Zuzanna Wółkiewicz (Sokół Działdowo)
4. Natalia Erlich (MUKS 63 Bydgoszcz)
5. Majka Pszczółkowska (Jedynka Nidzica)

Najlepsze zawodniczki w poszczególnych drużynach:
1. Agata Jastrząb (Tęcza Ostrołęka)
2. Wiktoria Kanecka (Top Spin Olsztynek)
3. Amira Abouheif (Trójka Nidzica)
4. Nikola Pelikan (MUKS 63 Bydgoszcz)
5. Daria Walczuk (UKS Orkan Zambrów)
6. Julia Neubauer (BAT Kartuzy)
7. Oliwia Fiłonowicz (Stoczek 45 Białystok)
8. Ksena Gulida (Sdychor 7 Grodno Białoruś)
9. Julia Witkowska (Supravis Bydgoszcz II)
10. Natalia Kotowska (SKS 12 Warszawa)
11. Wanesa Kręciszewska (Sokół Działdowo)
12. Wiktoria Osiecka (Nenufar Ełk)
13. Majka Korolczuk (Iskra Konstantynów)
14. Alicja Lawrenc (Jedynka Nidzica)
15. Liliana Twardzińska (Supravis Bydgoszcz I)

Tekst i publ. GZ, fot. Portal Zambrow.org

 
 

 
Galeria zdjęć:
2018 V 25 - 27 - XI Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 2018 V 25 - 27 - XI Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 2018 V 25 - 27 - XI Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 
2018 V 25 - 27 - XI Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 2018 V 25 - 27 - XI Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 2018 V 25 - 27 - XI Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.