Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Przedszkolaki z wizytą w naszej szkole
10.10.2018 r., godz. 07.00

2018 X 9 - Przedszkolaki z wizytą w naszej szkole /Fot. J. JasińskaWe wtorek, 9 października 2018 roku, bibliotekę szkolną odwiedzili niecodzienni goście. Grupa przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Zambrowie z wychowawczynią panią Jolantą Burak i jej asystentkami, zwiedziła budynek szkoły oraz zapoznała się bliżej z pracą m.in.: nauczyciela, pielęgniarki, sekretarki, księgowej.

Swój spacer po szkole przedszkolaki zakończyły wizytą w bibliotece, gdzie zapoznały się z jej wyposażeniem i księgozbiorem. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach zainicjowanych przez panie bibliotekarki. Opowiadały o swoich kontaktach z książką, rozpoznawały poznane litery oraz oglądały wystawę lektur.

W związku z obchodami 100-nej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, przedszkolaki rozmawiały z paniami na temat ojczyzny oraz symboli narodowych. Wspólnie wyrecytowały wiersz Władysława Bełzy pt. „Kto ty jesteś? Polak mały”. Największą przyjemność sprawiło dzieciom samodzielne wykonanie papierowych orzełków w koronie, które zabrały ze sobą na pamiątkę.

Wizyta pozwoliła cztero- i pięciolatkom bliżej poznać pracę szkoły oraz lepiej przygotować się do obchodów zbliżającego się Święta Niepodległości.

Tekst i foto JJ, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2018 X 9 - Przedszkolaki z wizytą w naszej szkole /Fot. J. Jasińska 2018 X 9 - Przedszkolaki z wizytą w naszej szkole /Fot. J. Jasińska 2018 X 9 - Przedszkolaki z wizytą w naszej szkole /Fot. J. Jasińska 
2018 X 9 - Przedszkolaki z wizytą w naszej szkole /Fot. J. Jasińska 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.