Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Uśmiech w Trójce
27.10.2018 r., godz. 20.52

2018 X 25 - Dzień uśmiechu /Fot. wychowawczynie klas I - IIIW czwartek 25.10.2018 w Szkole Podstawowej Nr 3 w Zambrowie zorganizowano Dzień Uśmiechu.

Organizatorkami były panie: D.Mocarska, R. Marciniak i A. Chankowska Już od progu szkoły wszystkich witały kolorowe plakaty, zachęcające do uśmiechu. Tego dnia uczniowie przyszli ubrani bardzo kolorowo. Na głowach mieli kolorowe kapelusze, święcące okulary i inne wesołe gadżety. Organizatorki ogłosiły konkurs plastyczny na plakat „Uśmiechnij się”.

Uczniowie klas I-III w grupach pod kierunkiem swoich wychowawczyń wykonali plakaty zachęcające do uśmiechu. Prace były bardzo pomysłowe. Uczniowie wykazali się dużym talentem plastycznym . Jury miała bardzo trudne zadanie przy ocenianiu i wyłonieniu najlepszych. Wszystkie plakaty zostały wyeksponowane w szkole w miejscach widocznych dla całej społeczności szkolnej. Trzecioklasiści przy pomocy nauczycielek wręczyli uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom naklejki z „uśmiechniętą buźką”.

Ogłoszono też konkurs na najbardziej uśmiechniętą klasę. Okazało się, że wszystkie klasy zwyciężyły. Wszyscy uczniowie przekazywali sobie uśmiech i dobre słowo. Celem tego święta było uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość oraz wzbudzanie pozytywnych emocji. Uśmiech symbolizuje to, co na co dzień chcemy widzieć, jak najczęściej!

Uczeń klasy trzeciej napisał „To był wyjątkowy dzień. Wesołe stroje przypominały nam, że uśmiech potrzebny jest każdego dnia. Z nim łatwiej jest znosić niepowodzenia. Uśmiech jest niezbędny w życiu”.
Życzymy wszystkim uśmiechu, nie tylko od święta!

Tekst PR, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2018 X 25 - Dzień uśmiechu /Fot. wychowawczynie klas I - III 2018 X 25 - Dzień uśmiechu /Fot. wychowawczynie klas I - III 2018 X 25 - Dzień uśmiechu /Fot. wychowawczynie klas I - III 
2018 X 25 - Dzień uśmiechu /Fot. wychowawczynie klas I - III 2018 X 25 - Dzień uśmiechu /Fot. wychowawczynie klas I - III 2018 X 25 - Dzień uśmiechu /Fot. wychowawczynie klas I - III 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.