Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Klasy VIIa i VIIIa na wycieczce w Warszawie
16.11.2018 r., godz. 07.00

2018 XI 14 - Klasy VIIa i VIIIa na wycieczce w Warszawie /Fot. J. Sawicka-DzieniszewskaW miniona środę uczniowie klasy VII a i VIII b uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. W ośrodku sportu i rekreacji Hangar 646 wzięli udział w zajęciach z wykorzystaniem trampolin, tyrolek i podłóg powietrznych.

Równie ciekawą atrakcją był pobyt w Escape Roomie i przeniesienie się do wykreowanego świata. Uczniowie, opierając się na współpracy, kreatywności oraz logicznym myśleniu, musieli rozwiązać szereg zagadek, by wydostać się z pomieszczeń i wrócić do rzeczywistości.

Siódmo i ósmoklasiści gościli również w Teatrze Kwadrat na spektaklu p.t. "Medium". Znakomita obsada i gra aktorska oraz pełna humoru i efektów specjalnych sztuka przypadły do gustu naszym wycieczkowiczom.

Podczas podróży nie zabrakło również akcentów historycznych i patriotycznych. Wycieczkowicze spacerowali po Starym Mieście, byli pod Pałacem Prezydenckim, pomnikiem Józefa Piłsudskiego i Adama Mickiewicz oraz Grobem Nieznanego Żołnierza.

Tekst MJ, foto JSD, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2018 XI 14 - Klasy VIIa i VIIIa na wycieczce w Warszawie /Fot. J. Sawicka-Dzieniszewska 2018 XI 14 - Klasy VIIa i VIIIa na wycieczce w Warszawie /Fot. J. Sawicka-Dzieniszewska 2018 XI 14 - Klasy VIIa i VIIIa na wycieczce w Warszawie /Fot. J. Sawicka-Dzieniszewska 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.