Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Zaczarowany świat
10.06.2019 r., godz. 07.50

2019 VI 7 - wycieczka klasy II b na Farmę Iluzji /Fot. I. StokowskaMiniony piątek był dniem, na który z niecierpliwością czekali uczniowie klasy II b wraz ze swoimi bliskimi. Czy słusznie? Przekonajcie się sami!

7 czerwca 2019 r. klasa II b wyruszyła na klasowo-rodzinną wycieczkę na „Farmę Iluzji” do Trojanowa. Park Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji to jedyny w Polsce park sensoryczny osadzony w świecie iluzji, w którym do dyspozycji odwiedzających jest ponad 60 różnego rodzaju atrakcji.

Nasi zambrowscy „Trójkowicze” przez niespełna 6 godzin „obracali się” w zaczarowanym świecie iluzji. Poznawali tam jego tajemnice i doznawali niesamowitych przeżyć, emocji i wrażeń. Jedną z wielu takich magicznych chwil był czas spędzony w „Kopalni Złota”, gdzie uczniowie mieli możliwość spotkania z duchem zamieszkującym ciemne korytarze kopalni. Nie wiele mniej emocji było w „Tunelu Zapomnienia”, gdzie trzeba było przejść przez kołyszący się most, który wydawałoby się, lada moment runie w rozgwieżdżoną przestrzeń, a wraz z nim i my! A cóż się działo w „Zakręconym Domku”, czy też w „Chacie Tajemnic”? Tego się nie da opowiedzieć, to trzeba przeżyć! Podczas zwiedzania Parku drugoklasiści natknęli się także na „Meble Olbrzyma”, których wielkość była szokująca. Zapomniałabym wspomnieć, że głowy co niektórych uczniów, ich rodziców jak i opiekunów wycieczki znalazły się na talerzu!

Dużo można byłoby jeszcze opowiadać, choćby nawet o „Przeprawie Tratwami”, czy „Parku Linowym” lub „Lewitującym Kranie”, a może o spotkaniu w „Grobowcu Faraona” lub o show chemicznym w klimacie nauki i eliksiru z książek o Harrym Potterze. Chwile spędzone na Farmie Iluzji mijały tak szybko, że nim się spostrzegliśmy, a już musieliśmy wracać do domu.

No cóż, i tak wiernie doznań wycieczkowiczów przekazać nie mogę, trzeba je przeżyć samemu, dlatego też zachęcam zainteresowanych do odwiedzenia tego magicznego miejsca. My drugoklasiści na pewno tam jeszcze powrócimy!

Tekst i foto: IS, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2019 VI 7 - wycieczka klasy II b na Farmę Iluzji /Fot. I. Stokowska 2019 VI 7 - wycieczka klasy II b na Farmę Iluzji /Fot. I. Stokowska 2019 VI 7 - wycieczka klasy II b na Farmę Iluzji /Fot. I. Stokowska 
2019 VI 7 - wycieczka klasy II b na Farmę Iluzji /Fot. I. Stokowska 2019 VI 7 - wycieczka klasy II b na Farmę Iluzji /Fot. I. Stokowska 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.