Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Ognisko klasowe VIa
24.09.2019 r., godz. 21.00

2019 IX 21 - Ognisko klasowe VIa /Fot. G. ZawistowskiW minioną sobotę, 21 września uczniowie, rodzice i wychowawca klasy VIa spędzili wspólnie czas na ognisku klasowym.

Wszyscy spotkali się na terenach rekreacyjnych przed szkołą i spacerem udali się na prywatną działkę jednego z uczniów. Mimo że pogoda początkowo nie zachęcała do spędzania czasu na świeżym powietrzu, to deszczyk w końcu przestał padać i pozwolił na rozpalenie ogniska oraz wspólną zabawę.

Wszystkim smakowały pieczone osobiście nad ogniem kiełbaski oraz ziemniaki z żaru. Poczęstunek przygotowali rodzice z Rady klasowej VIa oraz gospodarze terenu - Państwo Kozłowscy. Serdecznie dziękuję!

Wspólne ognisko było okazją do zorganizowania zabaw integracyjnych na świeżym powietrzu. Uczniowie podzieleni na grupy chętnie bawili się m.in. w podchody i grali w badmintona. Nic dziwnego, że wszystkim ciężko się było rozstać. To było bardzo udane sobotnie popołudnie. Już nie możemy doczekać się kolejnych imprez klasowych.

Tekst, foto i publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2019 IX 21 - Ognisko klasowe VIa /Fot. G. Zawistowski 2019 IX 21 - Ognisko klasowe VIa /Fot. rodzice VIA 2019 IX 21 - Ognisko klasowe VIa /Fot. G. Zawistowski 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Laboratoria Przyszłości
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.