Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Impreza integracyjna w naszej szkole
16.05.2006 r., godz. 13.10

Dnia 12.05.2006r. odbyła się w naszej szkole impreza integracyjna pod hasłem „Żyjmy w zgodzie z przyrodą i dbajmy o własne zdrowie”. Wzięli w niej udział uczniowie i wychowawczynie klas: IIb i IIId SP nr 3, klasa IIIe z SP nr 4 i klasa Ic z SP nr 5. Organizatorkami imprezy były nauczycielki kształcenia zintegrowanego: Bożena Zaręba, która prowadzi klasę ekologiczną i Izabela Rytelewska, wychowawczyni klasy realizującej program prozdrowotny.

Impreza miała na celu integrację uczniów różnych szkół, rozbudzanie zainteresowań przyrodniczych oraz kształtowanie postaw proekologicznych i prozdrowotnych. Dzieci brały udział w wielu zabawach, konkursach i rozgrywkach sportowych. Malowały plakaty i rozwiązywały zagadki. Wspólna zabawa przebiegała w radosnej, przyjaznej atmosferze. Na zakończenie zorganizowano poczęstunek, wręczono dyplomy i upominki.

Organizatorki wyrażają serdeczne podziękowanie głównemu sponsorowi imprezy - Burmistrzowi Miasta Zambrów oraz wychowawczyniom klas, które przyjęły zaproszenie do naszej szkoły: p. Danucie Malinowskiej ze SP nr 4 i p. Bożenie Zielińskiej ze SP nr 5.

opracowała Bożena Zaręba; publ. G.Zawistowski

 
 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Laboratoria Przyszłości
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.