
W piÄ
tek 15 listopada uczniowie naszej szkoĹy uczestniczyli w kolejnej edycji powiatowego festiwalu „Bogu i OjczyĹşnie” zorganizowanego przez MOK w Zambrowie.
Uczennica klasy III c – Gabrysia Zalewska zostaĹa laureatkÄ
w kategorii solistĂłw szkóŠpodstawowych wykonujÄ
c przepiÄkne utwory: „Miejcie nadziejÄ” oraz „List do Boga”.
Sukcesy odnieĹli teĹź zespóŠwokalny „TÄcza”, ktĂłry w kategorii chĂłry i zespoĹy zdobyĹ III miejsce oraz nasz szkolny chĂłr wyĹpiewujÄ
c wyróşnienie równieş w tej kategorii.
Wykonawcy otrzymali statuetki oraz pamiÄ
tkowe dyplomy.
Wszystkim wykonawcom i opiekunom serdecznie gratulujemy i Ĺźyczymy dalszych sukcesĂłw.