Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Dla Ciebie Mamo... Dla Ciebie Tato...
30.05.2006 r., godz. 21.00

Fot. Emilia BileckaTak zatytułowali uczniowie z naszej szkoły koncert, który przygotowali z okazji Dnia Rodziny. Tym samym połączyli dwa ważne dla siebie święta: Dzień Matki i Dzień Ojca.

Koncert odbył się w naszej szkole 29 maja 2006 r. Na sali gimnastycznej, odświętnie udekorowanej, zjawili się zaproszeni przez swoje dzieci Rodzice. Ich pociechy przygotowały niezwykły montaż słowno - muzyczny. Piękne wiersze poświęcone Matkom i Ojcom recytowali przedstawiciele wszystkich klas, od I do VI. Słowa poezji przeplatane były solowymi występami uczniów grających na różnych instrumentach. Swój wkład do koncertu miał również szkolny zespół wokalny, który wykonał kilka piosenek o rodzicach i dla rodziców. Wszystkie elementy stworzyły ciekawy koncert, który bez wątpienia podobał się gościom. Mamy i Ojcowie nagrodzili wszystkie dzieci gromkimi brawami, a po koncercie nie szczędzili im pochwał.

Koncert z okazji Dnia Rodziny odbył się w naszej szkole już po raz drugi. Był wspaniałą okazją do rodzinnego spotkania w szkole, dał uczniom możliwość wyrażenia swojej miłości i wdzięczności dla rodziców, a także umożliwił im zaprezentowanie swoich zdolności i umiejętności. Cieszymy się, że rodzice skorzystali z zaproszenia.

oprac.: Emilia Bilecka, Halina Bielicka; fot. E.Bilecka; publ.G.Zawistowski

 
 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Laboratoria Przyszłości
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.