Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Pomocnicy świętego Mikołaja
09.12.2020 r., godz. 23.20

2020 XII 6 - Pomocnicy świętego Mikołaja /Fot. P. Reinke6 grudnia to wyjątkowa data w kalendarzu, bo właśnie wtedy obchodzimy Mikołajki. Na ten wyjątkowy dzień z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci, marząc o tym, aby dostać od Mikołaja swój wyśniony prezent.

Niestety, nie każde dziecko może czekać na świętego Mikołaja w swoim pokoju. Są dzieci, które ten magiczny czas spędzają z dala od swoich bliskich i walczą o każdy swój dzień. Dla tych małych wojowników zainicjowana została kilka lat temu akcja charytatywna, której celem jest wręczenie każdemu pacjentowi białostockiej onkologii dziecięcej wspaniałego prezentu.

W tym roku do tej pięknej akcji przyłączyli się również uczniowie i rodzice z klasy I b, przygotowując cudowne prezenty dla małych pacjentów. Dzieci były bardzo szczęśliwe, że mogą chociaż na chwilę zostać pomocnikami świętego Mikołaja i sprawić ogromną radość chorym dzieciom.

Przekazując paczki dla dzielnych pacjentów onkologii, przekazaliśmy coś jeszcze. Coś co ma największą wartość na świecie – otwarte i dobre serca. Mamy nadzieję, że akcja charytatywna „Gwiazdki Moc” rozpromieni buzie i serduszka chorych dzieci na bardzo długo.

Pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować uczniom klasy I b i ich rodzicom za ogromne zaangażowanie i wielkie serca.

Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II



Tekst i foto PR, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2020 XII 6 - Pomocnicy świętego Mikołaja /Fot. P. Reinke 2020 XII 6 - Pomocnicy świętego Mikołaja /Fot. P. Reinke 2020 XII 6 - Pomocnicy świętego Mikołaja /Fot. P. Reinke 
2020 XII 6 - Pomocnicy świętego Mikołaja /Fot. P. Reinke 2020 XII 6 - Pomocnicy świętego Mikołaja /Fot. P. Reinke 2020 XII 6 - Pomocnicy świętego Mikołaja /Fot. P. Reinke 
2020 XII 6 - Pomocnicy świętego Mikołaja /Fot. P. Reinke 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Laboratoria Przyszłości
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.