Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Maskarada, maskarada! Każdy maskę dziś nakłada!
28.01.2021 r., godz. 17.52

2021 I 26 - Dzień Maski Karnawałowej /Fot. A.O.26 stycznia 2021 r. Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów klas I – III do wspólnej zabawy organizując Dzień Maski Karnawałowej.

Tego dnia dzieci mogły przyjść na zajęcia lekcyjne w przebraniach. Korytarze w naszej szkole wypełniły kolorowe postacie. Jedni wybrali delikatne akcenty symbolizujące ten dzień, takie jak fantazyjne maski, kapelusze, zabawne opaski a inni zaszaleli przebierając się za ulubionych bohaterów bajek. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. Kolorowym przebraniom towarzyszyły atrakcje. Były m.in. umilające lekcje słuchowiska bajek, klasowe zabawy w czasie przerw oraz podarunki książkowe dla najmłodszych uczniów pochodzące z kampanii „Mała książka – Wielki człowiek” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Było to ciekawe urozmaicenie szkolnej codzienności, zwłaszcza w trudnym okresie pandemii. Zwykły, ponury poranek zamienił się w pogodny i wesoły dzień. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych karnawałowych strojów.

tekst IR, foto AO

 
 

 
Galeria zdjęć:
2021 I 26 - Dzień Maski Karnawałowej /Fot. A.O. 2021 I 26 - Dzień Maski Karnawałowej /Fot. A.O. 2021 I 26 - Dzień Maski Karnawałowej /Fot. A.O. 
2021 I 26 - Dzień Maski Karnawałowej /Fot. A.O. 2021 I 26 - Dzień Maski Karnawałowej /Fot. A.O. 2021 I 26 - Dzień Maski Karnawałowej /Fot. A.O. 
2021 I 26 - Dzień Maski Karnawałowej /Fot. A.O. 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Laboratoria Przyszłości
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.