Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Podsumowanie akcji SLEEVEFACE, czyli ubierz się w książkę
11.05.2021 r., godz. 10.45

W tym roku szkolnym ze względu na sytuację epidemiologiczną akcje i konkursy organizowane przez bibliotekę szkolną miały trochę inny przebieg, niż zwykle. Nie mogliśmy spotkać się w szkole, ale zorganizowaliśmy inne przedsięwzięcia, których celem było promowanie czytelnictwa.

Po dużym zainteresowaniu akcją „Bookshelf tour”, czyli wycieczce po regale z książkami, w kwietniu 2021 r. przygotowaliśmy specjalną formę promocji czytelnictwa - SLEEVEFACE, CZYLI Z KSIĄŻKĄ CI DO TWARZY. Zabawa polegała na wykonaniu zdjęcia z okładką wkomponowaną w pasujące do niej otoczenie tak, by powstało złudzenie optyczne jedności z książką. Dużą rolę odgrywało tu tło, poza, czy pasujący strój. Liczyły się kreatywność i Wasze oryginalne pomysły! W efekcie akcji powstały niesamowite zdjęcia, których przesłanie mogło być tylko jedno - CZYTAJMY KSIĄŻKI! Udział w wydarzeniu udowodnił, że uczniowie SP 3 nie tylko czytają książki, ale mają liczne zainteresowania, np. fotografią. Spośród nadesłanych zdjęć wyróżniono kilka najciekawszych. Ich autorami są: Jakub Michalski (kl. III a), Antoni Traczyk (kl. II b) oraz Martyna Pietkiewicz (kl. VI a).

Gratulujemy serdecznie i dziękujemy za tak piękne promowanie czytelnictwa! Wspólnie udowodniliśmy, że aktywnym czytelnikiem można być nawet z dala od budynku biblioteki szkolnej.

Tekst i foto JJ, IB, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
   
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.