Mamy nowy skład Samorządu Uczniowskiego 25.09.2006 r., godz. 23.00
19 września 2006 r. o godz. 1600 odbyło się zebranie Rady Samorządu Uczniowskiego, czyli Samorządów Klasowych. Podczas spotkania uczniowie dokonali wyboru Zarządu SU, który będzie organizował pracę Samorządu w roku szkolnym 2006/2007.
SkĹ‚ad zarzÄ…du SU Dominika OgĂłrkowska – PrzewodniczÄ…ca Izabela Wiaksa – ZastÄ™pca PrzewodniczÄ…cego Kinga KoĹ‚akowska-ZastÄ™pca PrzewodniczÄ…cego Julia Kryszczuk – Sekretarz Aneta Wiaksa – KsiÄ™gowa Julia Kryszczuk; publ. Grzegorz Zawistowski
|