Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Tańcz, śmiej się, maskę włóż, bo bawić się czas już! - Dzień maski karnawałowej w SP3
20.01.2022 r., godz. 09.29

2022 I 18 - Dzień maski karnawałowej w SP3 /Fot. I. Rytelewska18.01.2022 r. po raz kolejny odbyła się akcja Samorządu Uczniowskiego – „Dzień maski karnawałowej”. Zabawa na stałe wpisała się do kalendarza imprez szkolnych zambrowskiej SP 3.

Uczniowie oczywiście nie zawiedli i po raz kolejny pokazali, że w tym dniu każdy może zostać, kim tylko chce. Korytarze w naszej szkole wypełniły tajemnicze i kolorowe postacie. Jedni wybrali delikatne akcenty symbolizujące ten dzień, takie jak fantazyjne maski, kapelusze, zabawne opaski a inni zaszaleli przebierając się za ulubionych bohaterów bajek. To kolejna okazja, która dowiodła jak kreatywni i twórczy są nasi uczniowie. Kolorowym przebraniom towarzyszyły atrakcje, m.in. klasowe zabawy przy muzyce w czasie przerw.

Zabawa była wspaniała. Było to ciekawe urozmaicenie szkolnej codzienności, zwłaszcza w trudnym okresie pandemii. Zwykły poranek zamienił się w pogodny i wesoły dzień. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w akcję.

Tekst i foto IR, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2022 I 18 - Dzień maski karnawałowej w SP3 /Fot. I. Rytelewska 2022 I 18 - Dzień maski karnawałowej w SP3 /Fot. I. Rytelewska 2022 I 18 - Dzień maski karnawałowej w SP3 /Fot. I. Rytelewska 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.