Wszystkiemu co złe mówię nie! 20.10.2006 r., godz. 12.05
Wszystkiemu co zĹ‚e mĂłwiÄ™ nie! pod takim tytuĹ‚em uczniowie klas I – III obejrzeli w miniony czwartek teatrzyk w wykonaniu krakowskich aktorĂłw. Przedstawienie oparte na bajkach i wierszach klasyki literatury dzieciÄ™cej w interesujÄ…cy sposĂłb przypomniaĹ‚o dzieciom podstawowe zasady dobrych manier i dobrego wychowania. Mali widzowie Ĺ›miechem reagowali na przywary bohaterĂłw i gorÄ…co zapewniali, ĹĽe moraĹ‚y pĹ‚ynÄ…ce z utworĂłw bÄ™dÄ… wcielać w ĹĽycie. Ciekawa interpretacja, barwne dekoracje oraz angaĹĽowanie dzieci do wspĂłlnego wystÄ™pu na scenie zostaĹ‚y nagrodzone gromkimi brawami. Wiele radoĹ›ci wzbudziĹ‚ na zakoĹ„czenie wystÄ™p paĹ„ nauczycielek, ktĂłre wspĂłlnie wykonaĹ‚y piosenkÄ™ o kulturalnym zachowaniu. Mamy nadziejÄ™, ĹĽe ta lekcja kultury pozostanie w pamiÄ™ci naszych uczniĂłw na dĹ‚ugo. Marta Jasionowska
|