Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Rozstrzygnięcie konkursu “Klasa na medal”
14.06.2022 r., godz. 13.45

2022 VI - Rozstrzygnięcie konkursu “Klasa na medal” /Fot. G. ZawistowskiDnia 14.06.2022 r odbyło się rozstrzygnięcie konkursu “Klasa na medal” w Szkole Podstawowej Nr 3 w Zambrowie. Konkurs trwał od października 2021 roku do maja 2022 roku. Jego organizatorami były nauczycielki pracujące w bibliotece szkolnej - panie Iwona Brzozowska i Jolanta Jasińska oraz pedagog szkolny, pani Emilia Sadowska.

Celem konkursu była przede wszystkim integracja zespołu klasowego oraz aktywizowanie i motywowanie uczniów do pracy na rzecz klasy i szkoły. Konkurs przeznaczony był dla klas starszych IV-VIII. Na końcową punktację składało się wiele czynników, a mianowicie: średnia ocen klasy, oceny celujące, średnia ocen zachowania, spóźnienia, czytelnictwo, konkursy, działalność w SKW, pochwały i uwagi oraz interwencje pedagoga szkolnego.

Klasa z najwyższą notą zdobywała tytuł “klasy na medal”. Taką klasą okazała się - klasa VIII a, której wychowawcą jest pan Grzegorz Zawistowski.

Każdy konkurs powinien zakończyć się nagrodą. Nasz również tak się skończył, była to zapowiadana nagroda - niespodzianka. Tą niespodzianką był pyszny tort, jakim uczniowie zostali poczęstowani na godzinie wychowawczej. Uśmiechy i zaskoczenie na twarzach dzieci były bezcenne. Nie obyło się również bez gromkich braw i gratulacji.

Warto być w porządku i zachowywać się zgodnie z zasadami fair play. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym, obecna klasa VIII a zostanie godnie zastąpiona. Życzymy wszystkim powodzenia!!!

Tekst ES i IB, foto i publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2022 VI - Rozstrzygnięcie konkursu “Klasa na medal” /Fot. G. Zawistowski 2022 VI - Rozstrzygnięcie konkursu “Klasa na medal” /Fot. G. Zawistowski 2022 VI - Rozstrzygnięcie konkursu “Klasa na medal” /Fot. G. Zawistowski 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.