
W zwiÄ
zku z groĹşnÄ
chorobÄ
, atakujÄ
cÄ
polskie spoĹeczeĹstwo,
NCT (nieczytelnictwo) Klub MiĹoĹnikĂłw Poezji i Prozy zaprosiĹ do czytelni szkolnej dr
PAJ-CHI-WO, ktĂłry radziĹ uczniom kl. I b jak ustrzec siÄ przed tÄ
zarazÄ
.
Uczniowie klasy pierwszej obejrzeli spektakl pt. „Stan chorobowy”.
W przedstawieniu wystÄ
pili:
1. KrĂłlowa Ĺniegu- Joanna Mroczko
2. ĹnieĹźka- Aleksandra SzymaĹska
3.Dr PAJ-CHI-WO – Klaudia Wolicka
4. Pinokio- Ewelina Dybowska
5. Czerwony Kapturek – Angelika Podbielska
6. Wilk- Klaudia Moczulska
7. Kopciuszek – Ewelina Gwardiak
8. Krasnoludki – Natalia Zysk, Kacper Zaczkowski, Mateusz Dudaryk.
9. Dziecko – Justyna Krakowska.
Dr PAJ-CHI-WO nie stwierdziĹ objawĂłw chorobowych u pierwszakĂłw, lecz zyskaĹ sojusznikĂłw w zwalczaniu NCT u innych.