"SiÄgnij po Sienkiewicza" - konkurs 07.11.2006 r., godz. 10.40
Uwaga uczniowie!
W zwiÄ
zku z 90-tÄ
rocznicÄ
Ĺmierci wybitnego pisarza Henryka Sienkiewicza biblioteka szkolna ogĹasza konkurs pod hasĹem "SiÄgnij po Sienkiewicza".
Regulamin konkursu 1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniĂłw klas IV-VI. Zapisy przyjmujemy w bibliotece do 10 listopada 2006 r. 2. Konkurs odbÄdzie siÄ w dwĂłch etapach: I. PiÄkne czytanie wybranego fragmentu prozy Henryka Sienkiewicza (1-2 strony), (ocena w punktach 0-10). II. UzupeĹnienie arkusza pytaĹ dotyczÄ
cego Ĺźycia i twĂłrczoĹci pisarza z wykorzystaniem dostÄpnych ĹşrĂłdeĹ informacji. (ocena w punktach 0-30) ĹÄ
czna liczba punktĂłw po obu etapach- 40. 3. Podsumowanie i wrÄczenie nagrĂłd.
ObowiÄ
zkowa literatura: 1.Janko Muzykant 2. W pustyni i w puszczy 3. Sachem 4. Informacje o pisarzu w encyklopediach, gazetce Ĺciennej i innych informatorach.
(SzczegĂłĹowych informacji zainteresowanym udzielajÄ
bibliotekarki: Halina Janczarska i ElĹźbieta Michalczuk) bibliotekarki: Halina Janczarska i ElĹźbieta Michalczuk publ. G.Zawistowski
|