Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
HARMONOGRAM GODZIN DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI DLA UCZNIÓW
31.10.2022 r., godz. 22.46

Lp.
Nazwisko i imię /nr sali
Dzień tygodnia/ godzina
1.
Przeździecka Bożena / 29
wtorek - 14.50-15.50
2.
Adamska Elżbieta/ gabinet n-li w-f
poniedziałek - 15.45-16.45
3.
Alejnikow Dorota /35
wtorek - 15.45-16.45
4.
Banach Grzegorz / gabinet n-li w-f
poniedziałek - 15.30-16.30
5.
Bilecka Emilia / 18
poniedziałek - 16.30-17.30
6.
Brzozowska Iwona / biblioteka
wtorek - 14.00-15.00
7.
Borkowska Beata / 23
środa - 14.50-15.50
8.
Chankowska Agnieszka /13
poniedziałek - 15.30-16.30
9.
Chodkiewicz Leszek/gabinet n-li w-f
czwartek - 15.45-16.45
10.
Chrostowska-Sufa Jolanta / 18
czwartek - 15.45-16.45
11.
Dąbrowska Beata /34
poniedziałek - 16.10-17.10 (co 2 tyg.)
12.
Dmochowska Jolanta/ 38
środa - 16.35-17.35
13.
Gumowska Barbara /19
poniedziałek - 17.00-18.00
14.
Gwardiak Anna / 31
poniedziałek - 17.00-18.00
15.
Jasińska Jolanta / biblioteka
poniedziałek - 14.00-15.00
16.
Jasionowska Marta /17
piątek - 15.45-16.45
17.
Kalinowska Bożena / 8
czwartek - 12.55-13.55
18.
Karwowski Robert /gabinet n-li w-f
poniedziałek - 15.45-16.45
19.
Kobielska Jolanta / 9
czwartek - 11.50-12.50
20.
Konopka Andrzej / 15
czwartek - 16.30-17.30
21.
Kownacka Emilia / 34
wtorek - 16.40-17.40 (4-8 co 2 tyg.)
środa - 14.50-15.50 (1-3 co 2 tyg.)
22.
Kozłowska Joanna / 17
czwartek - 13.40-14.50
23.
Kulesza Katarzyna / 19
piątek - 13.50-14.50
24.
Leszczyńska Joanna /13
wtorek - 13.50-14.50
25.
Łubnicka Katarzyna / gabinet kierownika świetlicy
czwartek - 13.00-14.00
26.
Michałowska Elżbieta / 23
poniedziałek - 15.00-16.00
27.
Mioduszewska Milena / 29
wtorek - 17.00-18.00
28.
Mocarska Dorota / 6
czwartek - 12.50-13.50
29.
Ogórkowska Agnieszka / 14
poniedziałek - 17.00-18.00
30.
ks. Pietrzak Adam / 6
środa - 13.50-14.50
31.
Piłkowska Marta / 35
poniedziałek - 15.45-16.45
32.
Powichrowska Katarzyna / 32
poniedziałek - 15.45-16.45
33.
Pruszkowska Hanna / 17
wtorek - 15.35-16.35
34.
Rashid Namr N. / 33
piątek - 15.45-16.45
35.
Reinke Paulina / 7
poniedziałek - 12.55-13.55
36.
Rytelewska Izabela / 10
wtorek - 11.45-12.45
37.
Sadowska Emilia / 23
piątek - 15.00-16.00
38.
Stańczyk Tadeusz / 34
poniedziałek - 17.20-18.20
39.
Stokowska Idalia / 11
poniedziałek - 11.50-12.50
40.
Świerżewska Dorota / 14
poniedziałek - 15.00-16.00
41.
Tomżyńska Ewa / 31
czwartek - 15.45-16.45
42.
Wądołowska Karolina / 4
wtorek - 12.45-13.45
43.
Wiśniewska Bożena / 37
wtorek - 14.50-15.50
44.
Zawistowski Grzegorz / 30
poniedziałek - 15.35-16.35
45.
Karwowska Beata /11
czwartek - 12.00-13.00

publ. GZ

 
 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Laboratoria Przyszłości
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.