Lp. | Nazwisko i imię /nr sali | Dzień tygodnia/ godzina |
1. | Przeździecka Bożena / 29 | wtorek - 14.50-15.50 |
2. | Adamska Elżbieta/ gabinet n-li w-f | poniedziałek - 15.45-16.45 |
3. | Alejnikow Dorota /35 | wtorek - 15.45-16.45 |
4. | Banach Grzegorz / gabinet n-li w-f | poniedziałek - 15.30-16.30 |
5. | Bilecka Emilia / 18 | poniedziałek - 16.30-17.30 |
6. | Brzozowska Iwona / biblioteka | wtorek - 14.00-15.00 |
7. | Borkowska Beata / 23 | środa - 14.50-15.50 |
8. | Chankowska Agnieszka /13 | poniedziałek - 15.30-16.30 |
9. | Chodkiewicz Leszek/gabinet n-li w-f | czwartek - 15.45-16.45 |
10. | Chrostowska-Sufa Jolanta / 18 | czwartek - 15.45-16.45 |
11. | Dąbrowska Beata /34 | poniedziałek - 16.10-17.10 (co 2 tyg.) |
12. | Dmochowska Jolanta/ 38 | środa - 16.35-17.35 |
13. | Gumowska Barbara /19 | poniedziałek - 17.00-18.00 |
14. | Gwardiak Anna / 31 | poniedziałek - 17.00-18.00 |
15. | Jasińska Jolanta / biblioteka | poniedziałek - 14.00-15.00 |
16. | Jasionowska Marta /17 | piątek - 15.45-16.45 |
17. | Kalinowska Bożena / 8 | czwartek - 12.55-13.55 |
18. | Karwowski Robert /gabinet n-li w-f | poniedziałek - 15.45-16.45 |
19. | Kobielska Jolanta / 9 | czwartek - 11.50-12.50 |
20. | Konopka Andrzej / 15 | czwartek - 16.30-17.30 |
21. | Kownacka Emilia / 34 | wtorek - 16.40-17.40 (4-8 co 2 tyg.) środa - 14.50-15.50 (1-3 co 2 tyg.) |
22. | Kozłowska Joanna / 17 | czwartek - 13.40-14.50 |
23. | Kulesza Katarzyna / 19 | piątek - 14.50-15.50 |
24. | Leszczyńska Joanna /13 | wtorek - 13.50-14.50 |
25. | Łubnicka Katarzyna / gabinet kierownika świetlicy | czwartek - 13.00-14.00 |
26. | Michałowska Elżbieta / 23 | poniedziałek - 15.00-16.00 |
27. | Mioduszewska Milena / 29 | wtorek - 17.00-18.00 |
28. | Mocarska Dorota / 6 | czwartek - 12.50-13.50 |
29. | Ogórkowska Agnieszka / 14 | poniedziałek - 17.00-18.00 |
30. | ks. Pietrzak Adam / 6 | środa - 13.50-14.50 |
31. | Piłkowska Marta / 35 | poniedziałek - 15.45-16.45 |
32. | Powichrowska Katarzyna / 32 | poniedziałek - 15.45-16.45 |
33. | Pruszkowska Hanna / 17 | wtorek - 15.35-16.35 |
34. | Rashid Namr N. / 33 | piątek - 15.45-16.45 |
35. | Reinke Paulina / 7 | poniedziałek - 12.55-13.55 |
36. | Rytelewska Izabela / 10 | wtorek - 11.45-12.45 |
37. | Sadowska Emilia / 23 | piątek - 15.00-16.00 |
38. | Stańczyk Tadeusz / 34 | poniedziałek - 17.20-18.20 |
39. | Stokowska Idalia / 11 | poniedziałek - 11.50-12.50 |
40. | Świerżewska Dorota / 14 | poniedziałek - 15.00-16.00 |
41. | Tomżyńska Ewa / 31 | czwartek - 15.45-16.45 |
42. | Wądołowska Karolina / 4 | wtorek - 12.45-13.45 |
43. | Wiśniewska Bożena / 37 | wtorek - 14.50-15.50 |
44. | Zawistowski Grzegorz / 30 | poniedziałek - 15.35-16.35 |
45. | Karwowska Beata /11 | czwartek - 12.00-13.00 |