Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Jesienny zlot drużyn harcerskich
07.11.2006 r., godz. 22.11

dh Bożena KalinowskaW dniach 3-4 listopada 2006r., w pięknej, nowej szkole w Rosochatem Kościelnem odbył się Jesienny Zlot Drużyn Harcerskich. Brały w nim udział: zuchy i harcerze z Jedwabnego, Łomży, Czyżewa, Rosochatego Kościelnego, Zambrowa, w tym z naszej zambrowskiej „Trójki”.

Zlot rozpoczął się apelem i ogniskiem obrzędowym. Po kolacji wszyscy wzięli udział w długo oczekiwanym Festiwalu Zabawy, prezentując przygotowane piosenki, skecze i pląsy. Zuchy i harcerze ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Zambrowie zdobyły dwa pierwsze miejsca otrzymując w nagrodę czekolady. Tuż po północy odbyła się dyskoteka dla wytrwałych. Warunkiem wstępu była ubrana pidżama.

Cisza nocna trwała króciutko. Już o godzinie 800 była pobudka i apel poranny. W czasie biegu patrolowego każda z drużyn miała do wykonania szereg zadań, z których wywiązała się na szóstkę. Po ponad dwugodzinnym biegu, wszyscy chętnie zjedli gorącą grochówkę przygotowaną przez gospodarzy. Po musztrze harcerskiej wiele radości sprawiło harcerzom ognisko z pieczonymi kiełbaskami i ziemniakami. Nie zabrakło harcerskich piosenek i pląsów. Zlot zakończył apel podsumowujący oraz wręczenie dyplomików. Na koniec wszyscy zrobili pamiątkowe zdjęcie.

W czasie zlotu zuchy i harcerze miały okazję do integracji. Przeżyły kolejną, niezwykłą przygodę w Rosochatem Kościelnem.

dh Bożena Kalinowska

 
 

 
Galeria zdjęć:
dh Bożena Kalinowska dh Bożena Kalinowska dh Bożena Kalinowska 
dh Bożena Kalinowska 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Laboratoria Przyszłości
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.