Uczniowie naszej SzkoĹy na Podlaskim Forum TeatrĂłw Dzieci i MĹodzieĹźy Szkolnej 13.11.2006 r., godz. 12.45
Dnia 9 listopada 2006 roku uczniowie z koĹa teatralnego „Ogniki” prowadzonego przez panie: E. BileckÄ
i D. MocarskÄ
wziÄli udziaĹ w Podlaskim Forum TeatrĂłw Dzieci i MĹodzieĹźy Szkolnej organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Eliminacje wojewĂłdzkie odbyĹy siÄ w Regionalnym OĹrodku Kultury w ĹomĹźy. Aktorzy zaprezentowali Ĺmieszny spektakl pt: DzieĹ w Mamutolandii”. Na scenie pojawili siÄ uczniowie z Nowatorskiej Eksperymentalnej SzkoĹy JaskiniowcĂłw im. Popcorn end Coca-cola oraz chĂłr. OprawÄ muzycznÄ
przygotowaĹa p. H. Bielicka. WystÄpowi towarzyszyĹy ogromne emocje. PublicznoĹÄ byĹa wspaniaĹa. Na twarzach widaÄ byĹo uĹmiech, radoĹÄ i zadowolenie. Dorota Mocarska
|