
We wtorek 28 listopada w Miejskim OĹrodku Kultury w Zambrowie odbyĹo siÄ andrzejkowe spotkanie zuchĂłw i harcerzy dziaĹajÄ
cych na terenie miasta, na ktĂłrym goĹciĹy wĹadze Hufca ZHP Ziemi ĹomĹźyĹskiej.
ImprezÄ otworzyĹ dh Robert Szulencki gawÄdÄ
o tradycji Andrzejek. Wiele radoĹci sprawiĹy wszystkim skecze i plÄ
sy przygotowane przez druĹźyny m. in. z naszej szkoĹy. Solenizantom Andrzejom zĹoĹźyliĹmy Ĺźyczenia i odĹpiewaliĹmy piosenki- niespodzianki.
Na zakoĹczenie czekaĹ na nas sĹodki poczÄstunek i wspaniaĹa dyskoteka. Wszyscy Ĺwietnie siÄ bawiliĹmy.