
W andrzejkowy wieczĂłr 30 listopada zuchy i harcerze z naszej szkoĹy zorganizowali „Festiwal Zabawy” dla uczniĂłw naszej szkoĹy i ich rodzicĂłw.
Spotkanie rozpoczÄĹa dh Marta Jasionowska gawÄdÄ
o tradycjach andrzejkowych. Bardzo podobaĹy siÄ przedstawione przez zuchy i harcerzy róşnorodne skecze. Druhna BoĹźena Kalinowska zaprosiĹa wszystkich do wspĂłlnej zabawy. PlÄ
som i Ĺpiewom przy akompaniamencie gitary nie byĹo koĹca.
Wieczornica zakoĹczyĹa siÄ krÄgiem przyjaĹşni i odĹpiewaniem pieĹni harcerskiej „Bratnie sĹowo”.