
Pod tym hasĹem uczniowie naszej szkoĹy po raz kolejny uczestniczyli w ogĂłlnopolskiej Wielkiej Orkiestrze ĹwiÄ
tecznej Pomocy. ByĹ to juĹź XV FinaĹ w Polsce i szĂłsty z udziaĹem uczniĂłw TrĂłjki. 14 stycznia nasze wolontariuszki- Iza, Elwira, Dominika i Kinga, od rana kwestowaĹy na ulicach miasta, a zwĹaszcza na terenie naszego osiedla. Nie przestraszyĹ ich wiatr, ulewny deszcz ani kĹopoty z rozmakajÄ
cymi puszkami. WytrwaĹy, bo zbieraĹy na szczytny cel – zakup sprzÄtu dla ratowania dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych. DoĹoĹźyĹy naszÄ
cegieĹkÄ do kwoty ponad 25.000 zĹ. zebranej przez Sztab w Zambrowie.
Do zebranie takiej kwoty przyczynili siÄ rĂłwnieĹź wszyscy uczniowie. Zakupili 80 losĂłw zorganizowanej z okazji WOĹP loterii, dziÄki czemu konto Orkiestry wzbogaciĹo siÄ o 240 zĹ.
Wszystkim serdecznie dziÄkujemy.