Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Pożegnaliśmy absolwentów
20.06.2008 r., godz. 13.34

Wzorowi Absolwenci 2007/2008 /Fot. Grzegorz ZawistowskiW dniu dzisiejszym w naszej Szkole odbyły się dwie oficjalne uroczystości zakończenia roku szkolnego 2007/2008. W czasie pierwszej akademii ze szkołą pożegnali się tegoroczni absolwenci – w sumie 101 uczniów klas szóstych.

Pani dyrektor Bożena Przeździecka podkreśliła, że cieszy się z faktu, że w tym roku szkolnym szkołę skończyli wszyscy uczniowie klas szóstych i nikt nie będzie musiał powtarzać ostatniej klasy.

Trzynastu absolwentów ukończyło szkołę z nagrodą i wyróżnieniem. Kryterium była średnia ocen (5,0 lub wyższa) i wzorowe zachowanie. Tytuł „Prymusa Szkoły Roku 2007/2008” zdobyła Katarzyna Bujko, która uzyskała najwyższą średnią ocen.

W czasie uroczystości pożegnania absolwentów nagrody wręczono również absolwentom wyróżniającym się w sporcie, działającym w Samorządzie Uczniowskim oraz finalistom wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Bartosz Trochmowicz otrzymał nagrodę specjalną na uzyskanie maksymalnego wyniku ze sprawdzianu zewnętrznego (40/40 pkt).

Tradycyjnie odbyło się przekazanie przez absolwentów Sztandaru Szkoły, pocztom sztandarowym z klas V. W ostatnim dniu w szkole absolwenci pożegnali się z nauczycielami i młodszymi kolegami, pozostawiając na pamiątkę antyramy z fragmentem „kroniki”. Głos zabrali również rodzice, z przewodniczącym Rady Rodziców Arturem Grockim na czele oraz uczniowie klas V.

W czasie uroczystości nagrody książkowe otrzymali również najlepsi uczniowie z klas IV i V. Rower, torba podróżna, materac, ponton i śpiwór, ufundowane przez Radnego Powiatu Zambrowskiego Eugeniusza Kaczyńskiego, trafiły do rąk pięciu uczniów wytypowanych przez Radę Pedagogiczną, którzy swoim wyjątkowych zachowaniem i wzorową postawą zasłużyli na wyróżnienie.

Podczas drugiej uroczystości, która rozpoczęła się o godz. 9.30 wręczono nagrody najlepszym uczniom z klas I-III.

Po uroczystych akademiach wszyscy uczniowie spotkali się w klasach po raz ostatni w tym roku szkolnym z wychowawcami i otrzymali upragnione świadectwa.

oprac. i publ. Grzegorz Zawistowski

 
 

 
Galeria zdjęć:
Wzorowi Absolwenci 2007/2008 /Fot. Grzegorz Zawistowski Katarzyna Bujko została Prymusem Roku - Absolwentem z najwyższą średnią ocen /Fot. Grzegorz Zawistowski Wzorowi uczniowie klas I /Fot. Grzegorz Zawistowski 
Przekazanie sztandaru uczniom klas V /Fot. Grzegorz Zawistowski Absolwenci 2007/2008 /Fot. Grzegorz Zawistowski Absolwenci 2007/2008 /Fot. Grzegorz Zawistowski 
Absolwenci żegnają się ze szkołą /Fot. Grzegorz Zawistowski Rodzice absolwentów żegnają się ze szkołą /Fot. Grzegorz Zawistowski Bartosz Trochimowicz odbiera nagrodę za najwyższy wynik ze sprawdzianu zewnętrznego /Fot. Grzegorz Zawistowski 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.