Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Modernizacja strony WWW SP3
11.10.2005 r., godz. 10.45

Witamy na nowej stronie WWW naszej Szkoły!

Strona WWW SP3 w Zambrowie istnieje od września 1998 roku i jest najstarszą stroną WWW wśród zambrowskich szkół podstawowych. W tym czasie strona była 4-okrotnie gruntownie modernizowana oraz wielokrotnie aktualizowana.

W wakacje 2005 roku opiekun pracowni komputerowej - Grzegorz Zawistowski stwierdził, że nadszedł czas na wykonanie kolejnej gruntownej modernizacji strony szkoły. To, co dziś widzicie to testowa wersja 5-ego „wcielenia” naszej strony. Na razie bez szaty graficznej, ale to przed końcem października się zmieni. Ze strony usunięto pewne nieaktualne już informacje. Wszystkie podstrony zaktualizowano i przerobiono na nową technologię. Dotychczas strona tworzona była w HTML i frame’sach. Obecnie - opiera się na HTML-u, PHP i bazie danych MySQL.

Najważniejszymi zmianami dla czytelników jest: nowy dział "Aktualności", w którym zamieszczać będziemy na bieżąco wszystkie aktualności i ogłoszenia szkolne oraz działy: dla ucznia, dla nauczyciela i dla rodzica, gdzie każdy znajdzie odpowiednie informacje dla siebie. W działach tych planujemy zamieszczać takie informacje jak: plan lekcji, kryteria oceniania z poszczególnych przedmiotów, publikacje nauczycieli i inne ważne dokumenty.

Modernizacją strony szkoły zajął się pan Grzegorz Zawistowski – nauczyciel informatyki. Do prac nad modernizacją włączył się rónież absolwent naszej Szkoły, obecnie uczeń LO - Tomasz Majewski, a w aktualizacji i gromadzeniu "news-ów" pomogli Mateusz Borowski i Emil Jasionowski z kl. VIa.

Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony. Przypominamy adres: www.sp3.zambrow.org.

Grzegorz Zawistowski

 
 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Laboratoria Przyszłości
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.