Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Grupa teatralna „Ogniki” z naszej szkoły ponownie zwyciężyła w Powiatowym Przeglądzie Teatrów Obrzędowych
19.01.2009 r., godz. 22.40

Grupa teatralna Ogniki /Fot. Anna Kulesza, www.zambrow.orgTradycyjnie w styczniu Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie organizuje Przegląd Teatrów Obrzędowych z terenu całego powiatu. W tym roku sympatycy teatrzyków spotkali się już po raz dziewiąty. Przegląd odbył się w ubiegłą sobotę w sali gimnastycznej naszej szkoły. Do rywalizacji stanęło 6 grup teatralnych. Patronat honorowy nad imprezą objęli: Starosta Powiatu Zambrowskiego i Burmistrz Miasta Zambrów.

Występy młodych aktorów oceniało jury w składzie: Magdalena Kruszyńska - Sosnowska, Agnieszka Krasinkiewicz oraz Urszula Kuczyńska.

Grupa teatralna „Ogniki” naszej szkoły, przygtowana przez panie Emilię Bielecką i Dorotę Mocarską wystawiła sztukę „Kolędowanie z szopką”. Grupa ta zajęła I miejsce ex aequo razem z Grupą teatralną „Gwiazdeczki” z MP1. Obie grupy zostały nominowane do kolejnego etapu konkursu na szczeblu wojewódzkim, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę - 25 stycznia w Hajnówce.

Przypomnijmy, że grupa Ogniki w Powiatowym Przeglądzie Teatrów Obrzędowych wystąpiła już po raz kolejny i po raz kolejny - z sukcesem. Pierwsze miejsce "Ogniki" zajęły aż trzy razy: w 2009 r., w 2008 r.i w 2005 r. W 2004 r. Ogniki wywalczyły Grand Prix Przeglądu, w 2006 r. - otrzymały wyróżnienie, a w 2007 r. - zajęły II miejsce.

Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za jak najlepszy występ na szczeblu wojewódzkim.

Grzegorz Zawistowski

 
 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.