Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Październik 2005 - komunikaty do uczniów i rodziców
12.10.2005 r., godz. 07.45

- 12 X - środa - uczniowie naszej szkoły wyruszają do kina „Polonez” w Zambrowie na film „Karol - człowiek, który został Papieżem”. Do kina pod opieką wyznaczonych nauczycieli wyruszają tylko ci uczniowie, którzy zadeklarowali chęć. Wymarsz spod szkoły – 2 godz. lekcyjna, planowany powrót w czasie 5 godz. lekcyjnej. W tym czasie wszyscy pozostali uczniowie (2, 3, 4 i 5 lekcja) poprzedzielani zostali do odpowiednich klas i uczą się wg planu lekcji na ten dzień podanego przez wychowawców. Opiekę nad poszczególnymi klasami sprawują nauczyciele - wyznaczeni przez dyrektora.

- 13 X - czwartek - obchodzimy „Dzień Nauczyciela” w naszej Szkole. O godz. 17.00 – uroczysta akademia szkolna. Do udziału w niej zapraszamy po 2 uczniów z każdej klasy (strój odświętny).

- 14 X - piątek - Dzień Edukacji Narodowej – dzień wolny od zajęć szkolnych.

- 22 X - sobota - odpracowujemy za poniedziałek 31 X. Pamiętajcie więc aby w sobotę przyjść do szkoły - uczymy się wg planu poniedziałkowego. W każdej klasie zamiast zajęć na basenie będzie lekcja w-f.

- 24 X - poniedziałek godz. 17.00 – dyżur nauczycielski. Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcą porozmawiać o postępach w nauce i zachowaniu swoich dzieci. W tym czasie w szkole obecni będą wszyscy nauczyciele. Każdy rodzic może spotkać się nie tylko z wychowawcą, ale również z nauczycielami, którzy uczą w danej klasie.

- 27 X - czwartek – 5-a godz. lekcyjna - koncert filharmonii dla wszystkich uczniów klas IV – VI. Skarbnikom i wychowawcom przypominamy o zebraniu po 2 zł od każdego ucznia i wpłaceniu pieniędzy do v-ce dyrektora szkoły, najpóźniej w czwartek rano.

- 31 X - poniedziałek – dzień wolny od zajęć. Mamy dłuuuuugi weekend: od soboty 29 IX do wtorku 1 XI Wszystkich Świętych. Do szkoły wracamy we wtorek 2 listopada.

Grzegorz Zawistowski

 
 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Laboratoria Przyszłości
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.