Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
X Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej
23.11.2009 r., godz. 07.40

X Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej /Fot. Grzegorz ZawistowskiW sobotę, 21 listopada na sali sportowej naszej szkoły odbył się X Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Bogu i Ojczyźnie”. Organizatorem Festiwalu był Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie. Podczas konkursu wystąpiło w sumie 11 wykonawców, w czterech kategoriach wiekowych. Każdy wykonawca zaprezentował dwa utwory: religijny i patriotyczny.

Po wysłuchaniu wszystkich wykonawców jury w składzie: Piotr Dąbrowski, Bernard Karwowski i Anna Sokołowska, Grand Prix przyznało solistce Pauli Agacie Milewskiej z XIII LO w Białymstoku.

Złotą Nutkę w kategorii dzieci ze szkół podstawowych wyśpiewały dwie grupy ex aequo: Chór szkolny „Planety” oraz zespół wokalno-taneczny z SP4.

Zespół wokalny „Trójkowe Nutki” z naszej szkoły prowadzony przez Pana Wiesława Saniewskiego otrzymał wyróżnienie za wykonanie dwóch utworów: „Dziękuję Ci Boże” i „Ojczyzna”.

Złotą Nutkę w kategorii młodzieży gimnazjalnej wyśpiewał zespół wokalny „Gama” z MG1 w Zambrowie, a w kategorii scholi i zespołów parafialnych Złota Nutka trafiła do zespołu wokalno-instrumentalny „Między Garażami” prowadzonego przez ks. Michała Cherubina z parafii pw. Św. Józefa w Zambrowie.

oprac. publ i fot. GZ, fot. Marcin Kulesza VIc

 
 

 
Galeria zdjęć:
X Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej /Fot. Grzegorz Zawistowski X Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej /Fot. Marcin Kulesza X Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej /Fot. Grzegorz Zawistowski 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Laboratoria Przyszłości
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.