Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Kolejny sukces grypy teatralnej Ogniki
18.01.2010 r., godz. 08.51

2010 I 16 - grupa teatralna Ogniki zajęła I miejsce podczas X Powiatowego Przeglądu Teatrów Obrzędowych /Fot. Bartosz KonopkaGrupa teatralna „Ogniki” z naszej szkoły została laureatem X Powiatowego Przeglądu Teatrów Obrzędowych, który odbył się w minioną sobotę.

Grupa zaprezentowała widowisko pt. "Kolędowanie z szopką". Młodych aktorów przygotowały panie: Emilia Bielecka i Dorota Mocarska.

Za zajęcie pierwszego miejsca „Ogniki” otrzymały Złotą Maskę i zostały zakwalifikowane do Przeglądu Teatrów Wiejskich i Obrzędowych Województwa Podlaskiego, który odbędzie się w dniach 12-13 lutego 2010 roku w Łomży.

Jest to kolejny, duży sukces tej grupy. O wysokim poziomie artystycznym świadczy również fakt, że jury, w którego skład weszli panowie Zygmunt Ciesielski i Andrzej Kozłowski oraz pani Magdalena Kruszyńska-Sosnowska, po przyznaniu I miejsca grupie z naszej szkoły, nie przyznało żadnej z grup biorących udział w Przeglądzie II miejsca. Jury wyróżniło natomiast trzy inne grupy przydzielając im III miejsce ex aequo.

GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2010 I 16 - grupa teatralna Ogniki zajęła I miejsce podczas X Powiatowego Przeglądu Teatrów Obrzędowych /Fot. Bartosz Konopka 2010 I 16 - grupa teatralna Ogniki zajęła I miejsce podczas X Powiatowego Przeglądu Teatrów Obrzędowych /Fot. Bartosz Konopka 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Laboratoria Przyszłości
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.