Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
XIX Międzyszkolny Memoriał Janusza Kusocińskiego
28.05.2010 r., godz. 18.00

2010 V 27 - XIX Międzyszkolny Memoriału Janusza Kusocińskiego /Fot. Ł. Laskowski27 maja w ramach obchodów Dni Zambrowa odbył się XIX Międzyszkolny Memoriał Janusza Kusocińskiego. W memoriale, który tradycyjnie już od 19 lat organizowany jest przez UKS Orkan działający przy Szkole Podstawowej nr 3 udział wzięły reprezentacje wszystkich zambrowskich szkół podstawowych. W tym roku Memoriał rozegrany został po raz drugi na Stadionie Miejskim w Zambrowie.

W tym roku w kategorii dziewcząt zwyciężyła i puchar przechodni otrzymała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4, zdobywając w sumie 83 punkty. Na II miejscu znalazła się SP3 z 79 pkt., a na III miejscu – SP5 (68 pkt.).

W kategorii chłopców najlepsi okazali się przedstawiciele SP4 (90 pkt.) a ponieważ reprezentacja szkoły wygrała po raz trzeci z rzędu to na stałe otrzymała puchar przechodni memoriału. II miejsce zajęli chłopcy z SP3 (70 pkt.), a III miejsce - chłopcy z SP5 (61 pkt.)

oprac., fot. ŁL
publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2010 V 27 - XIX Międzyszkolny Memoriału Janusza Kusocińskiego /Fot. Ł. Laskowski 2010 V 27 - XIX Międzyszkolny Memoriału Janusza Kusocińskiego /Fot. Ł. Laskowski 2010 V 27 - XIX Międzyszkolny Memoriału Janusza Kusocińskiego /Fot. Ł. Laskowski 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.