Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Dzień Rodziny
28.05.2010 r., godz. 19.15

2010 V 27 - Dzień rodzinyn /Fot. G. ZawistowskiW miniony czwartek, 27 maja wieczorem w naszej szkole obchodziliśmy „Dzień Rodziny”. Na zaproszenie nauczycieli i dzieci odpowiedziało duże grono rodziców, którzy zgromadzili się w sali gimnastycznej szkoły.

Dzieci specjalnie z myślą o rodzicach przygotowały wyjątkowe przedstawienie. Były piosenki i recytacje o mamie i tacie. W czasie montażu z okazji Dnia Rodziny rodzice mieli okazję wysłuchać utworów wykonywanych na żywo na gitarze (Natalia Olszewska), skrzypcach (Aleksandra Łaska i Małgorzata Czajkowska) oraz akordeonie (Mateusz Ajdyna).

Zuzanna Ogórkowska i Piotr Chodkiewicz z klasy IV zademonstrowali taniec klasyczny, a grupa dziewcząt z klas VI – układ dance.

W czasie drugiej części spotkania rodzice mieli okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Śpiąca królewna” przygotowane przez dzieci ze świetlicy szkolnej.

Czwartkowy koncert przygotowali wspólnie uczniowie z koła tanecznego, kół teatralnych Supełek i Ogniki oraz dzieci ze świetlicy szkolnej. Uczniów do występów przygotowały panie: Katarzyna Łubnicka, Bożena Kalinowska, Emilia Bilecka i Dorota Mocarska.

oprac., fot., publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2010 V 27 - Dzień rodzinyn /Fot. G. Zawistowski 2010 V 27 - Dzień rodzinyn /Fot. G. Zawistowski 2010 V 27 - Dzień rodzinyn /Fot. G. Zawistowski 
2010 V 27 - Dzień rodzinyn /Fot. G. Zawistowski 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.