Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
VIII Zawody Pływackie w ramach Dni Zambrowa
31.05.2010 r., godz. 14.10

2010 V 30 - VIII Zawody Pływackie w ramach Dni Zambrowa /Fot. G. ZawistowskiW niedzielę, 30 maja na Pływalni Miejskiej Delfin w Zambrowie po raz ósmy odbyły się Otwarte Zawody Pływackie organizowane co roku w ramach Dni Zambrowa. W zawodach uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.

W sztafetach dziewcząt 8x25m wygrała reprezentacja naszej szkoły z czasem 2:42,53, deklasując reprezentacje SP4 i SP5. Nasze dziewczęta były o 9 i 10 sekund szybsze od dziewcząt z "Czwórki" i "Piątki".

Reprezentacja chłopców w sztafecie zajęła natomiast drugie miejsce z czasem 2:33,47. Szybsi o 2 sek. okazali się chłopcy z SP4.

W rywalizacji indywidualnej uczniowie naszej szkoły zdobyli 9 medali.

Poniżej wyniki indywidualne wszystkich uczniów naszej szkoły startujących w zawodach pływackich w dn. 30.05.2010 r.
(miejsce, imię i nazwisko, czas)

klasy III – IV

:: chłopcy, styl dowolny, 50m
5. Kacper Najda – 48,48
6. Maciej Rafalak – 49,94
8. Jakub Pruszyński – 50,68

:: chłopcy, styl klasyczny, 50m
3. Piotr Chodkiewicz – 1:06,97

:: chłopcy, styl grzbietowy, 50m
2. Maciek Rafalak – 56,84
3. Kacper Najda – 59,50
6. Jakub Pruszyński – 1:03,87
9. Piotr Chodkiewicz – 1:07,14

klasy V – VI

:: dziewczęta, styl dowolny, 50m
1. Weronika Zysik – 40,14
5. Natalia Matynka – 46,96
10. Paulina Wapińska – 55,84

:: chłopcy, styl dowolny, 50m
3. Maciej Zaręba – 38,43
6. Goliasz Sebastian – 40,82
8. Sebastian Podbielski – 43,04
9. Mikołaj Chraopczyński – 45,15
11. Mateusz Mielnicki – 46,56
13. Andrzej Skarzyński – 53,87
14. Damian Kołakowski – 56,34

:: dziewczęta, styl klasyczny, 50m
2. Ewa Krajewska – 48,52
5. Wiktoria Łada – 53,18
7. Ola Szlendak – 58,60

:: chłopcy, styl klasyczny, 50m
2. Łukasz Karwowski – 51,26
6. Krzysztof Urbanek – 59,03

:: dziewczęta, styl grzbietowy, 50m
4. Ewa Krajewska – 49,68
7. Maria Świerżewska – 58,90

:: chłopcy, styl grzbietowy, 50m
3. Sebastian Goliasz – 50,44
5. Sebastian Podbielski – 50,72
6. Mateusz Mielnicki – 57,75
8. Andrzej Skarzyński – 1:03,78
9. Damian Kołakowski – 1:08,26

:: chłopcy, styl motylkowy, 50m
2. Maciej Zaręba SP3 – 52,60
4. Piotr Krystosiak SP3 – 54,03
5. Łukasz Karwowski SP3 – 56,40

oprac., fot., publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2010 V 30 - VIII Zawody Pływackie w ramach Dni Zambrowa /Fot. G. Zawistowski VIII Zawody Pływackie w ramach Dni Zambrowa /Fot. G. Zawistowski 2010 V 30 - VIII Zawody Pływackie w ramach Dni Zambrowa /Fot. G. Zawistowski 
VIII Zawody Pływackie w ramach Dni Zambrowa /Fot. G. Zawistowski 2010 V 30 - VIII Zawody Pływackie w ramach Dni Zambrowa /Fot. G. Zawistowski VIII Zawody Pływackie w ramach Dni Zambrowa /Fot. G. Zawistowski 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.