Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Nadmorska przygoda z harcerzami
28.07.2010 r., godz. 08.49

2010 VII - Nadmorska przygoda z harcerzamiW dniach 25 czerwca – 7 lipca b.r. w Gdańsku odbył się obóz letni, w którym uczestniczyły harcerki z 33 ZDH im. S. Knapika oraz uczniowie naszej szkoły.

Bliskość morza i doskonała pogoda sprzyjały aktywnemu wypoczynkowi. Młodzież korzystała nie tylko z zajęć rekreacyjnych i sportowych, ale też brała udział w wycieczkach po Trójmieście i na półwysep Westerplatte. Obozowicze zwiedzili: Gdańsk - byli m.in. w kościele Mariackim, na Długim Targu, w bazylice archikatedralnej w Oliwie, Sopot – tu spacerowali po molo i Gdynię, gdzie zobaczyli zbiory muzealne prezentowane na żaglowcu „Dar Pomorza”. Wszystkim spodobała się wizyta w Akwarium Gdyńskim, w którym zgromadzone zostały w kilkunastu akwariach bajecznie kolorowe ryby raf koralowych, zachwycające bogactwem kształtów.

Podczas drogi powrotnej do Zambrowa uczestnicy obozu odwiedzili zamek krzyżacki w Malborku oraz Pola Grunwaldzkie, aby upamiętnić przypadającą w tym roku 600 rocznicę bitwy pod Grunwaldem.

Przywiezione znad morza wspomnienia wspólnych zabaw, żartów, rozmów i śpiewów przy ognisku będą umilać wszystkim obozowiczom resztę wakacji.

oprac. K. Powichrowska, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2010 VII - Nadmorska przygoda z harcerzami 2010 VII - Nadmorska przygoda z harcerzami 2010 VII - Nadmorska przygoda z harcerzami 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.