Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Ogniki wyróżnione na XI Powiatowym Przeglądzie Teatrów Obrzędowych
18.01.2011 r., godz. 15.04

2011 I 15 - Ogniki na XI Powiatowym Przeglądzie Teatrów Obrzędowych /Fot. Ł. LaskowskiW sobotę (15. stycznia) na sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się XI Powiatowy Przegląd Teatrów Obrzędowych. Konkurs organizuje Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie. Patronat honorowy nad imprezą objęli: Starosta Powiatu Zambrowskiego i Burmistrz Miasta Zambrów.

W tegorocznym przeglądzie udział wzięło sześć grup teatralnych z terenu powiatu zambrowskiego. Naszą szkołę reprezentowała Grupa Teatralna "Ogniki" prowadzona przez panią Emilię Bilecką. Grupa z naszej szkoły przygotowała „Inscenizację obrzędu kolędowania z gwiazdą”, za co otrzymała wyróżnienie w kategorii "Teatru Wiernego Tradycji".

W kategorii tej I miejsce zajęło Koło Teatralne "Wesołe Skrzaty" z SP4 a II miejsce - Grupa Teatralna "Zambrusie" z Szansy. III miejsca jury nie przyznało.

W kategorii drugiej "Teatr Wykorzystujący Elementy Tradycji" I miejsce jury przyznało grupie "Gwiazdeczki" z MP1, II miejsce - grupie "Rozśpiewane Aniołki" z SP Rutki, a wyróżnienie - grupie "Mały teatrzyk" z OWR Caritas.

W skład jury weszły następujące osoby: Agnieszka Krasinkiewicz, Andrzej Kozłowski i Zygmunt Ciesierski.

oprac., fot., publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2011 I 15 - Ogniki na XI Powiatowym Przeglądzie Teatrów Obrzędowych /Fot. Ł. Laskowski 2011 I 15 - Ogniki na XI Powiatowym Przeglądzie Teatrów Obrzędowych /Fot. Ł. Laskowski 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.