Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Sukcesy naszych uczniów - wielbicielek poezji
15.02.2011 r., godz. 07.50

2011 II - uczniowie reprezentujący naszą Szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Władysława Broniewskiego w SP 4 /Fot. M. JasionowskaMiniony piątek okazał się bardzo szczęśliwym dniem dla naszych uczennic - wielbicielek poezji.

11 lutego trójka naszych dziewcząt reprezentowała szkołę w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Władysława Broniewskiego organizowanym przez SP 4. Natalia Grodzicka ucz. kl. V a zdobyła I miejsce prezentując wiersze ,,Poezja" i ,,Lampka", a Zuzanna Ogórkowska, także z klasy V a otrzymała wyróżnienie za wykonanie utworów ,,Zielony wiersz" i ,,Mój pokój".

Uczniowie klas I - III walczyli o miano najlepszych recytatorów w poniedziałek 14 lutego. Naszą szkołę reprezentowała dwójka dzieci. I tu również odnieśliśmy sukces dzięki Kamili Ołdakowskiej ucz. kl. II b, która otrzymała wyróżnienie za piękną interpretację wiersza ,,Literki". Laureaci konkursu recytatorskiego zostali zaproszeni na koncert galowy, który odbędzie się w SP 4 z okazji Święta Patrona Szkoły.

Również w piątek w MOK został rozstrzygnięty konkurs poetycki ,,Moja Walentynka". Nasze uczennice efektywnie zawalczyły o najwyższe laury. I miejsce zajęła Natalia Grodzicka z kl. V a, II miejsce Joanna Sikorska z kl. IV b. Wyróżnienia otrzymały: Natalia Ciecierska z kl. V a oraz Natalia Olszewska z kl. IV b.

Gratulujemy naszym młodym artystkom.

oprac. M.J., publ. G.Z.

 
 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.