Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Czerwony Kapturek w wersji współczesnej
17.02.2011 r., godz. 07.50

2011 II 15 - przedstawienie Czerwony Kapturek w wersji współczesnej /Fot. D. Mocarska15 lutego 2011 roku uczniowie z Koła Teatralnego Supełek z naszej szkoły pod kierunkiem pani Doroty Mocarskiej przedstawili humorystyczną inscenizację pt. „Czerwony Kapturek w wersji współczesnej”.

Przedstawienie obejrzeli uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami oraz zaproszeni rodzice i dziadkowie. W leśnej i kwiatowej scenerii pojawił się wilk, pan gajowy, Czerwony Kapturek, dzieci, które niszczą przyrodę, lekarz oraz babcia.

Na scenie panował ruch, ożywienie i radość. Młodzi artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności aktorskie przed tak dużą publicznością. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało.

Spektakl ten został również zaprezentowany dla przedszkolaków z Przedszkola nr 3 w Zambrowie.

Spotkania takie przygotowują młodego człowieka do występów na scenie życia, rozbudzają ciekawość oraz są źródłem niezapomnianych doznań i przeżyć. Uczniowie stają się bardziej otwarci na potrzeby innych, potrafią okazywać swoje uczucia, dostrzegają wokół siebie innych, uczą się bawiąc i bawiąc się uczą.

oprac., fot. D.M., publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2011 II 15 - przedstawienie Czerwony Kapturek w wersji współczesnej /Fot. D. Mocarska 2011 II 15 - przedstawienie Czerwony Kapturek w wersji współczesnej /Fot. D. Mocarska 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.