Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Szkolna Kasa Oszczędzania
09.03.2011 r., godz. 21.00

2011 III 8 - przedstawienie i wręczenie nagród autorom najlepszych haseł SKOW Szkole Podstawowej nr 3 w Zambrowie od 1998 roku prowadzona jest Szkolna Kasa Oszczędzania.

Opiekunem SKO w edukacji wczesnoszkolnej jest pani Dorota Mocarska. Zasadniczym celem oszczędzania wśród uczniów jest gromadzenie funduszy na wycieczki, wymarzone książki, ulubione zabawki itp.
Po raz trzeci uczniowie z kształcenia zintegrowanego przystąpili do konkursu organi-zowanego przez PKO Bank Polski pod hasłem „Dziś oszczędzam w SKO- jutro w PKO.

Chcąc zachęcić wszystkich uczniów do systematycznego oszczędzania uczniowie z koła teatralnego „Supełek” prowadzonego przez p. Dorotę Mocarską przygotowali i przed-stawili 8 marca 2011 roku inscenizację pt. „W SKO – oszczędzać wszyscy chcą”.

Mam nadzieję, że liczba członków należących do SKO zwiększy się, a ta forma oszczędzania stanie się popularna wśród wszystkich uczniów.

8 marca 2011roku po przedstawieniu p. dyrektor J. Kozłowska wręczyła uczniom na-grody za udział w konkursie na hasło zachęcające do oszczędzania. w SKO.

W edukacji wczesnoszkolnej I miejsce zajął D. Stepczyński z kl. IIc , II miejsce A. Jakubowska z kl. III a, III miejsce J. Trzaska z kl. III b. Wśród uczniów klas IV-VI pierwsze miejsce zajęła ucz. kl. VI c E. Gosiewska.

Również podczas tej uroczystości p. dyrektor J. Kozłowska oraz p. D. Szledak i p. D. Mocarska podziękowały uczniów za wykonanie kart z okazji Walentynek i wręczyły im drobne upominki.

Karty wykonały P. Kozłowska, J. Gosiewska, K. Smętek, K. Zawadzka, E. Gosiewska. Do akcji przyłączyli się uczniowie kl. I b wraz z wychowawczynią p. D. Mocarską oraz uczniowie klasy III c wraz z wychowawczynią p. J. Kobielską. Karty te były potem sprzedawane na kiermaszu walentynkowym.

oprac. i fot. DM, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2011 III 8 - przedstawienie i wręczenie nagród autorom najlepszych haseł SKO 2011 III 8 - przedstawienie i wręczenie nagród autorom najlepszych haseł SKO 2011 III 8 - przedstawienie i wręczenie nagród autorom najlepszych haseł SKO 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.