Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Światowy Dzień Ziemi
25.04.2013 r., godz. 12.27

2013 IV 23 - apel z okazji Światowego Dnia Ziemi /Fot. E.Bilecka22 kwietnia przypada Światowy Dzień Ziemi. To dzień, w którym szczególnie wiele mówi się o ochronie planety. W naszej szkole również nie zapomniano o tak ważnym problemie.

23 kwietnia na piątej godzinie lekcyjnej odbył się apel poświęcony Dniu Ziemi. Zawitał wówczas do naszej szkoły Duch Ziemi, który przypomniał uczniom, jak ważna dla naszego zdrowia i życia jest czysta planeta. Uświadomił wszystkim, że nawet zwyczajne, codzienne działania człowieka, jeśli są nieprzemyślane, mogą szkodzić Ziemi. Na scenie mogliśmy zobaczyć, na przykładzie pewnej rodziny, jak dbać o zdrowie i czystość naszej Ziemi.

Przesłanie apelu na pewno na długo zostanie w pamięci naszych uczniów. Szczególnie tych najmłodszych, którzy podczas apelu odebrali nagrody za Szkolny Konkurs Ekologiczny „Z ekologią na Ty”. Najlepszymi młodymi ekologami okazali się: Zuzanna Chełska, Jakub Kozłowski, Julia Lutostańska. Gratulujemy zwycięzcom.

oprac. i fot. EB, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2013 IV 23 - apel z okazji Światowego Dnia Ziemi /Fot. E.Bilecka 2013 IV 23 - apel z okazji Światowego Dnia Ziemi /Fot. E.Bilecka 2013 IV 23 - apel z okazji Światowego Dnia Ziemi /Fot. E.Bilecka 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Laboratoria Przyszłości
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.