Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Uczniowie zambrowskiej Trójki w hołdzie Ojcu Świętemu bł. Janowi Pawłowi II
21.05.2013 r., godz. 22.35

2013 V 16 - Wojewódzki Konkurs Piosenki pt. Odpowie Ci wiatr... /Fot. B. KalinowskaDnia 16 maja 2013 r. w Szkole Podstawowej Nr 12 w Białymstoku odbył się Wojewódzki Konkurs Piosenki „Odpowie Ci wiatr…”. Honorowy patronat nad konkursem objęli: Marszałek Województwa Podlaskiego, Prezydent Białegostoku i Podlaski Kurator Oświaty.

W tegorocznej, VII już edycji, wzięło udział 11 solistów i 28 duetów z województwa podlaskiego, w tym również pięcioro uczniów klas I-III z naszej szkoły.

Julia Olechwierowicz z klasy I a wystąpiła jako solistka w „Piosence o Polsce”, Natalia Falkowska i Julia Lutostańska z klasy III a zaśpiewały w duecie piosenkę „Kołysz nas Ziemio”, a dziewczynki z klasy III b – Anna Karwowska i Julia Zawadzka wykonały utwór „Świat to wielka tajemnica”.

Występy oceniane były w dwóch kategoriach: soliści i duety. Komisja konkursowa przyznała laureatom nagrody i wyróżnienia. Wśród wyróżnionych znalazły się również Julia Olechwierowicz oraz duet Julia Lutostańska i Natalia Falkowska. Dziewczynki otrzymały nagrody i pamiątkowe dyplomy.
Wszyscy wspólnie zaśpiewali ulubioną pieśń bł. Jana Pawła II – „Barkę”.

oprac., fot. BK, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2013 V 16 - Wojewódzki Konkurs Piosenki pt. Odpowie Ci wiatr... /Fot. B. Kalinowska 2013 V 16 - Wojewódzki Konkurs Piosenki pt. Odpowie Ci wiatr... /Fot. B. Kalinowska 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Laboratoria Przyszłości
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.