Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Bezpieczeństwo ważna sprawa
15.09.2013 r., godz. 08.44

2013 IX - spotkanie uczniów klas I-III z policjantką /Fot. R. MarciniakHasło to było mottem przewodnim wrześniowych spotkań najmłodszych uczniów naszej szkoły z funkcjonariuszem Powiatowej Komendy Policji w Zambrowie.

Starszy sierżant Agnieszka Predko zapoznała dzieci z zasadami przechodzenia przez jezdnię i omówiła podstawowe zasady ruchu drogowego.
Rozmawiała z uczniami na temat zagrożeń istniejących w szkole i co jest tego przyczyną. Przypomniała zgromadzonym, o czym muszą pamiętać podczas przerw, zabaw na boisku, placu zabaw, w szatni.

Uświadomiła uczniom, że bezpieczeństwo dzieci zagrożone jest na skutek ich własnej lekkomyślności oraz beztroskiego traktowania bezpieczeństwa ich kolegów i koleżanek.

Wszyscy uczniowie otrzymali prezenty. Były to kolorowanki z sygnalizacją świetlną i krzyżówki. Największym jednak prezentem były dobre rady i wskazówki, które pozwolą naszym maluchom zachowywać się bezpiecznie w drodze do i ze szkoły i podczas pobytu w niej.

oprac. RM, publ. GZ

 
 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Laboratoria Przyszłości
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.